Minibaschet 3 - Két nyert félidővel is 0-3

kedd, 7 július, 2015

Még egy félidőt megnyertünk, ez már a második a három mérkőzésen. Csak sajnos második első félidő, és a kettőnek az összege még mindig nulla nyert mérkőzés. A jó dolog az, hogy meccsben voltunk. Hogy hova tűnt el a csapat a szünetben, az viszont a nagy kérdés? Mert sajnos nem azt nyújtottuk a második játékrészben, amire képesek vagyunk, és a késő bánat már nem segít.

De hátha tanít!

Gyergyószentmiklósi Sportiskola - Gladius Marosvásárhely : 27 - 39 (10-6,7-8,4-15,6-10) / a Gladius-t végül megelőztük, ők a 29. helyen végeztek

Amúgy a vakáció, az jó - a tenger közel s az idő szép. Haverkodunk a szentgyörgyi fiúkkal, süttessük magunkat, lazulunk. Ma délután szabad, holnaptól egy új négyescsoportban játszunk.Azt reméljük, hogy a szabad délután után picit hiányzik majd a kosárlabda, és ezt követően több szenvedéllyel játszunk. S ha szívvel játszunk, bátran és csapatként, akkor megjön a tovább lelkesítő győzelem is.

És akkor szárnyra kap a csapat, és akkor.. na, majd akkor elmondjuk, hogy mi van akkor! :)